نیازمندیها، آگهی، تبلیغات، ایران، سایت نیازمندیها، مرجع نیازمندیها، سایت نیازمندیهای ایران، مرجع نیازمندیهای ایران، آگهی و تبلیغات رایگان،آگهی رایگان و تبلیغات رایگان اینترنتی

معرفی فعالیت شما در صفحه اول گوگل...!

یکی از فعالیت های اصلی این پورتال معرفی مشاغل معتبر کشور می باشد. هم اکنون بیش از 400 هزار واحد شغلی در سراسر ایران در این مرجع به ثبت رسیده اند و آمارهای نشان می دهد که 95% این مشاغل در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول گوگل نمایش داده می شوند.
شما چطور وارد این سایت شده اید...؟ جستجو در گوگل...!
شما می توانید با ثبت فعالیت تجاری و معرفی اطلاعات تماس(تلفن، فکس، ایمیل، وب سایت،...) خود در این پورتال برای مدت یک سال، مشخصات خود را در صفحه اول گوگل ملاحظه نمایید.
مشتریان در سراسر جهان می توانند با جستجوی مشخصات و همچنین کلمات کلیدی تعریف شده شما نام و مشخصات کامل مجموعه شما را در صفحه اول گوگل ملاحظه نمایند.
نکته مهم در نحوه معرفی فعالیت شما در صفحه اول موتورهای جستجو مانند گوگل استفاده از تکنولوژی روز بر پایه بهینه سازی محتویات در موتورهای جستجو (SEO) می باشد.
شما می توانید هم اکنون به جمع نفرات اول در جستجوی گوگل بپیوندید، جهت ثبت نام اینجا را کلیک نموده و فرم مربوطه را با دقت تکمیل نمایید. کارشناسان ما پس از بررسی دقیق مشخصات شما و بهینه سازی عناوین و کلمات کلیدی اعلام شده، اطلاعات شما را ثبت می نمایند.
مدیران مرجع ارتباطات و اطلاعات تارنماها با بیش از 10 سال تجربه تولید، مدیریت و طراحی انواع سایت و پورتال، خدمت گذاری حرفه ای برای معرفی فعالیت شما می باشند.